· Pracownicy
· Statut szkoły

Turniej tenisa stołowego
Wysłano dnia 11-02-2013 o godz. 22:41:21 przez sp2golcowa

Gminny turniej tenisa stołowego odbył się w Szkole Podstawowej Nr 2 w Golcowej. W turnieju wzięły udział szkoły: SP 2 w Domaradzu, Zespół Szkół w Golcowej i gospodarze SP 2 w Golcowej. W kategorii dziewcząt trzecie miejsce zajęła drużyna SP 2 w Golcowej, drugie miejsce drużyna Zespołu Szkół w Golcowej, a mistrzyniami gminy zostały zawodniczki drużyny SP 2 w Domaradzu. Natomiast w kategorii chłopców trzecie miejsce zajęła drużyna SP 2 w Domaradzu, drugie – Zespołu Szkół w Golcowej, a mistrzami gminy w tenisa stołowego zostali gospodarze – drużyna SP 2 w Golcowej.